+ 420 252 541 961
recepce
08:00 - 18:00
Pondělí - Pátek

Kanceláře od 12 m²

Kanceláře od 12,2 m²

Hledáte kancelářské prostory? Máte rádi klid na práci zavřeni ve své kanceláři, klidnou a přátelskou atmosféru, prostě žádný hlučný open space? Přijďte se podívat k nám. V současné chvíli nabízíme posledních pár kanceláří.

Všechna podlaží prošla před několika týdny rekonstrukcí (nové rozvody elektřiny, datové rozvody, nové kuchyňské linky, výmalby, podlahové krytiny, klimatizace…).

V budově fungují recepční služby ve všední dny od 8h do 18h, objekt je zabezpečen bezpečnostním systémem a napojen na DPPC.

Budova se nachází pár kroků od Kongresového centra Praha, ve velmi oblíbené lokalitě s vynikající dostupností a v dosahu veškerých služeb.

6 minut pěšky od stanice metra Vyšehrad, necelé 3km od Václavského náměstí a jen pár desítek metrů od magistrály s napojením na D1. Jsme sice malá budova, ale šikovná s rodinnou atmosférou. Pokud se budete chtít během dne na chvilku zrelaxovat, jen 4 minuty chůze je vzdálen Vyšehrad, jedno z nejpamátnějších míst českého národa.

Nájemné: 272,- Kč/m²/měsíc + DPH

Služby: 140,- Kč/m²/měsíc + DPH (topení, vodné, stočné, úklid společných prostor, provoz společné recepce/ostrahy objektu, odvoz a likvidaci komunálního odpadu) v záloze není zahrnuta elektřina a internet.

 724 total views,  2 views today